Obserwatorzy

środa, 16 kwietnia 2014

Współpraca z BPS ciąg dalszy:)

Hej hej :)
Dzisiaj dodaje wcześniej posta niż zawsze.... miałam dodać dopiero świąteczne zdobienie ale chciałam dodać jeszcze z zdobieniem w związku z współpracą z BPS( jak wspominałam we wcześniejszym poście polecam wszystkim zakupy na tej stronie ja jestem bardzo zadowolona :) )
Nie bardzo wiedziałam jak ozdobić tym paznokcia.... I szczerze nie wyszło mi tak jak planowałam na poczatku...
Wybrałam akurat taki brokat bo bardzo mi się spodobał ale przyznaje nie przypadł mi do gustu a jednym z powodów jest że wszędzie się przykleja nawet do skóry i w cale nie chce odejść co widać na zdjęciach. Ale może tylko mi może wam będzie wychodzić to lepiej.... efekt wyszedł całkiem całkiem nie mówię że nie ale każdy lubi coś innego...

Ten brokat znajdziecie na stronie Born Pretty Store na linku podanym obok------>> http://www.bornprettystore.com/shiny-nail-glitter-powder-hexagon-round-sheet-acrylic-nail-decoration-p-6713.html znajdziecie go pod kodem nr 2.
Lakier podkładowy to jeden z najnowszych lakierów z LOVELY "Ibiza"( wiem że pisze na nim że jest tylko do sztucznych ale tak bardzo mi się spodobał że postanowiłam go użyć obawiając się konsekwencji że np coś stanie sie z paznokciami;D ale naszczęście pozostały całe i zdrowe :P)

Tak wygląda sam lakier na paznokciach bez zdobienia
Tak wygląda "brokat"( jest grubszy niż normalny)
a tak już ze zdobieniem( jak wcześniej wspomniałam nie patrzcie na to że wszedzie na palcach widać ten brokat naprawde cięzko było go zmyć)


niedziela, 13 kwietnia 2014

Wiosenny kolor:))

Hej:)
Już jakiś czas  nie dodawałam posta ale nie miałam aparatu :( na szczęście odzyskałam go już i mogę pokazać wam mój nowy lakier:)
Mam go od  Kingi pod pseudonimem na blogu Siekierotkaa ( polecam odwiedzenie jej bloga naprawdę warto  http://siekierotkaa.blogspot.com).
Okazało się że Kinga ma takie same lakiery długa historia czemu tak wyszło a nie chce wam tu zanudzać:D, ale wracając do setna Kinga pomyślała o mnie i tak nabyłam ten wspaniały lakier z Lemaxa:)
Jest po po prostu cudny :)
W sobie ma takie malutkie czarne kropeczki co myślę że widać na zdjęciach poniżej:))
Jest neonowy i kryje już przy 2 warstwach a nie tak jak inne  które po 5 czy 10 razach nie dadzą tego efektu...
Do tego postanowiłam dodać czarne naklejki z " motywem roślinnym"..... Z nich też jestem bardzo zadowolona ponieważ nie są wodne a bardzo długo trzymają się na paznokciach a co najlepsze dałam za nie 2,50 (zł).W następnym poście postaram się dodać zdjęcia ze zdobieniem świątecznym (naklejki związku z współpracą z BPS)